Dziś I-wsza niedziela miesiąca – po Mszy św. adoracja Najśw. Sakr.
Wtorek – wsp. św. Mikołaja, bp.
Środa – wsp. św. Ambrożego, bp. i dK
Czwartek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Dzieci klas III przygotowały przedstawienie pt.: „Mój Cudowny Medalik”. Zapraszamy w czwartek na godz. 17.00. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone również medaliki.
I N T E N C J E M S Z Y Ś W.
Poniedziałek(5)
godz.6.3o – +Jana Wojewodzic
godz.17.oo – +Stanisławę Zygmunta Prus
Wtorek(6)
godz.6.3o – +Kazimierza Tomiak z synem Andrzejem
godz.17.oo – +Stefana Gawęda
Środa(7)
godz.6.3o – +Henryka Łysoń w 30-ty dzień po śmierci
godz.17.oo – Dziękczynna z prośbą o bł. Boże w intencji rodziny
Czwartek(8)
godz.6.3o – Za zmarłych z okresu rocznego z naszej parafii
godz.17.oo – Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej z Róży św. Jana Pawła II
modlących się za dzieci
Piątek(9)
godz.6.3o – +Jana Wojewodzic
godz.17.oo – W int. rodziny o zdrowie i bł. Boże
Sobota(1o)
godz.6.3o – +Władysławę Dwojak z mężem Antonim
godz.17.oo – W int. Seweryna w 18-tą r. urodzin
Niedziela(11)
godz.7.oo – +Stefana Grzmielewskiego
– +Józefę Kazimierza Talar z rodzicami i synem Józefem
godz.9.oo – +Aleksandrę Pilarczyk od męża i córki
-+Kazimierza Pękalę 2 r. śm.
godz.11.oo – +Janusza Młodzik 10 r. śm. z synem Piotrem